Instagram

Gdzie kupić lajki na Instagramie

Gdzie kupić lajki na Instagramie?

Chcąc rozwijać profil na Instagramie często w myślach przewija Ci się zakup lajków na Instagramie? Zapewniam, że nie jesteś sam bo samo kupowanie lajków jest popularne nawet wśród celebrytów od wielu lat. Mimo, że wrzucanie dobrego contentu zoptymalizowanego pod algorytm Instagrama jest na piedestale to dodatkowy zastrzyk polubieni dalej daje wymierne efekty.

W ciągu ostatnich lat w sieci możemy spotkać coraz więcej serwisów oferujących kupowanie lajków na Instagramie. Ceny za kupno lajków są różne i zaczynają się od kilku złotych brną nawet do kilkudziesięciu. Branża jest bardzo chłonna i dlatego coraz więcej firm zajmuje się tym fachem. Influencerzy, specjaliści od Social Media a nawet renomowane agencje marketingowe używają płatnych lajków w swoich strategiach. Nie taki diabeł zły jak go malują i w dzisiejszym wpisie wyjaśnimy sobie czy kupowanie lajków ma sens, gdzie je kupić oraz na co zwrócić uwagę.

Wybraliśmy i przetestowaliśmy aż 7 serwisów gdzie można kupić lajki na Instagramie i chcemy opowiedzieć o naszych doświadczeniach. Nie wszystkie z testowanych serwisów dały to czego oczekiwaliśmy ale szczegółów dowiesz się niżej.

Polskielajki.pl

W serwisie Polskielajki.pl znajdziemy usługi związane z rozwojem naszego Instagrama. Serwis jest dostępny tylko polskiej wersji językowej oraz oferuje jedynie promowanie Instagrama. W jego ofercie możemy znaleźć lajki na Instagramie, obserwacje oraz wyświetlenia. Warto wspomnieć, że serwis oferuje darmowy generator nicków, dzięki któremu możemy wykreować unikalną nazwę na Instagrama jeśli nie mamy pomysłu.

Ceny na Polskielajki.pl zaczynają się już od kilku złotych a liczby lajków jaką możemy kupić aby przetestować usługi to 100 lajków. Za najmniejszy wariant czyli 100 lajków na Instagramie musimy być przygotowani na zapłatę 8,99 zł w podstawowej konfiguracji. Najkorzystniej jest jednak zakupić większy pakiet, na przykład 1000 lajków za 23,99 zł i podzielić go na kilka zdjęć.  Mniejsze pakiety lajków są droższe ze względu na opłaty pośredników płatności, które są wyrażane procentowo + jako stała stawka (np. 3 zł stałej opłaty) .

Przy zakupie lajków na Instagramie w serwisie Polskielajki.pl jesteśmy informowani, że nazwa serwisu jest tylko czystym marketingiem i niestety nie jesteśmy w stanie otrzymać tylko polubień z Polski. Jednak dodatkowe opcje, które udostępnia serwis mogą zwiększyć jakość świadczonej usługi. Poniżej dokładnie opisujemy opcje dodatkowo płatne.

 • Prawdziwe konta – Lajki na Insta od prawdziwych kont będą lepiej wpływały na Twoje wyniki i rozwój profili na IG. Warto dopłacić do tej opcji.
 • Błyskawiczna realizacja – jeżeli zależy nam za szybkim otrzymaniu serduszek na Instagramie to warto dopłacić do tej opcji ponieważ nasze zamówienie zostanie zrealizowane priorytetowo.
 • Gwarancja Premium – niezależnie od zakupionej ilości lajków na Instagramie czasem może zdarzyć się spadek ich liczby. Dzieje się tak ponieważ algorytmy Instagrama są stale aktualizowane i czasem instagram blokuje akcję lajkowania zdjęć innym użytkownikom i cofa niektóre polubienia, które zostawili innym. Z wyborem tej opcji, serwis za darmo doda brakujące lajki.

Kuplike.pl

Jeden z najdłużej obecnych na rynku serwisów jest własnie Kuplike. Właściciele chwalą się, że działa on nieprzerwanie od 2012 roku i jest to prawda. Lajki na Instagramie to jedna z wielu usług dostępnych na Kuplike.pl ponieważ znaleźć tu możemy aż 4 kategorie promocji w social media. Kupowanie lajków na Instagramie w serwisie Kuplike jest bardzo popularne i usługa dostępna na ich stronie ma aż 70 zweryfikowanych opinii, które w większości są pozytywne. Użytkownicy zachwalają jakość usług i szybkie lajki na Instagramie dodawane błyskawicznie.

Ceny na Kuplike.pl są dość atrakcyjne ponieważ w przypadku większych pakietów serwis daje spore rabaty. 10000 lajków pod postem na Instagramie możemy zakupić już od 139,99 zł a przy tym możemy tą liczbę rozdzielić na kilka zdjęć co daje nam tylko 13,99 za 1000 lajków. Wielki plus za takie ceny.

Także tutaj znajdziemy dodatkowo płatne opcje, które możemy zaznaczyć przy zakupie serduszek Instagram.

 • Prawdziwe konta – Oferowane polubienia będą dostarczone w najlepszej dostępnej jakości na rynku. To spora zaleta.
 • Błyskawiczna realizacja – nasze zamówienie lajków będzie przetwarzane przed wszystkimi zamówieniami i traktowane jako priorytet. To dobra opcja jeśli nasze zdjęcie bierze udział w konkursie na Instagramie.
 • Gwarancja Premium – kupione lajki na IG są dodawane permanentnie jednak zdarzyć się mogą małe spadki w ich ilości. Warto zabezpieczyć się na taką okoliczność i wykupić gwarancje uzupełnienia.

Szybkielajki.pl

Szybkielajki.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów do promocji Instagrama ale nie tylko. W tym serwisie spotkamy usługi promowania niemalże każdego medium społecznościowego od Instagrama na TikToku kończąc. Do wyboru mamy wiele wariantów promocyjnych ale ich ceny są wyższe niż u konkurencyjnych serwisów. Za zakup lajków na Instagramie musimy zapłacić około 10 zł a maksymalna kwota za lajki może wynieść nawet 330 zł! Jednak serwis Szybkielajki.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów do zakupu lajków i ogólnie do promowania się w social media więc można przymknąć oko na wyższe ceny.

Właściciele serwisu chwalą się błyskawiczną realizacją, która od razu po opłaceniu zamówienia zaczyna działać. System po otrzymaniu płatności przekazuje automatycznie zamówienie w stan wykonawczy. Jedynym problemem jaki możemy napotkać przy zakupie lajków na IG to konieczność posiadania publicznego profilu.

Dodatkowo możemy dokupić wybrane opcje, które zwiększają jakość naszego zamówienia:

 • Prawdziwe konta – dodane serduszka na Instagramie będą pochodzić od zweryfikowanych użytkowników tak więc brak tu obawy o puste konta.
 • Błyskawiczna realizacja – natychmiastowe dodanie zamówienia do kolejki po opłaceniu może nam dużo dać. Kolejka zamówień w tak popularnym serwisie może być duża. Jeśli chcemy zdobyć nasze lajki na Instagramie jak najszybciej to warto dobrać tę opcję.
 • Gwarancja Premium – wykupione Lajki na Insta nie zawsze utrzymują się w całości. Część z nich może zostać anulowana z winy algorytmów Instagrama. Przy zakupie tej opcji serwis uzupełni nam lajki bez dodatkowych opłat.

Famoid.com

Famoid.com to anglojęzyczny serwis na którym możemy kupić między innymi polubienia na Instagrama oraz wiele usług z nim związanym. Właściciele serwisu jasno informują, że oferowane przez nich lajki na Insta są od realnych i zweryfikowanych osób. Przy każdym zakupie lajków otrzymujemy w gratisie organiczny ruch na profilu, który jest ważny szczególnie na kontach biznesowych. Pozyskiwane polubienia na naszego Instagrama są przez sieci reklamowe tego serwisu. Serwis deklaruje pełną anonimowość i bezpieczeństwo podczas kupna lajków – między innymi dlatego nie wymaga hasła.

Ogromnym plusem serwisu Famoid jest brak konieczności podawania linków do zdjęć ponieważ wymagają tylko nazwy użytkownika. Po podaniu nazwy użytkownika wybieramy zdjęcia zaciągnięte z naszego profilu na Instagramie poprzez klikanie na nie i widzimy liczbę lajków jaka będzie przydzielona do wybranego zdjęcia.

Właściciele serwisu chwalą się błyskawiczną realizacją, która od razu po opłaceniu zamówienia zaczyna działać. System po otrzymaniu płatności przekazuje automatycznie zamówienie w stan wykonawczy. Jedynym problemem jaki możemy napotkać przy zakupie lajków na IG to konieczność posiadania publicznego profilu. Mimo anonimowości wymagane jest aby podać takie dane jak pełny adres czy numer telefonu.

Serwis nie oferuje dodatkowych opcji. Jedynie co może nas spotkać to oferta dokupienia innej usługi czyli tzw. cross selling

InstaLikes.pl

Na serwisie InstaLikes.pl możemy spotkać wiele usług promujących nasze social media w przystępnych cenach. Jednak skupimy się tylko na lajkach na Instagramie. Ta usługa jest najbardziej popularna w tym serwisie i zgromadziła aż 22 pozytywne opinie. Usługa jest też bestsellerem w kategorii usług Instagram w serwisie InstaLikes.pl więc jest godna zaufania. Sam serwis jest dość dobrze wykonany i nie brakuje na nim wartościowej treści. Sam opis lajków na Instagramie jest dość obszerny i wyczerpuje nasze wszystkie pytania odnośnie tej usługi. Jednakże optymalizacja strony zostawia sporo do życzenia. Dość długie ładowanie i niewspółmierne wielkościowo elementy na telefonie mogą irytować użytkowników.

Dużym plusem kupna polubień na naszego Instagrama w serwisie InstaLikes.pl może być atrakcyjna cena. Za 100 lajków będziemy musieli zapłacić jedyne 3,99 zł – no chyba, że dobierzemy opcje dodatkowo płatne.

InstaLikes.pl to kolejny serwis, który oferuje dodatkowo płatne opcje. Poniżej opisaliśmy dostepne dodatki.

 • Wysoka jakość – opcja, która dolicza nam dodatkowe 40% z ceny początkowej za dodanie wysokiej jakości polubień.
 • Błyskawiczna realizacja – za błyskawiczną realizacje będziemy zmuszeni zapłacić dodatkowe 15% a warto dodać taki dodatek jeśli zależy nam na szybkiej realizacji zamówienia.

Lajki.io

Na stronie Lajki.io znajdziemy usługi Instagram, Youtube oraz Facebook. Sama strona jest wykonana bardzo ładnie i przejrzyście. Na podstronie zakupowej odnośnie lajków na Instagramie pierwsze co widzimy to ikona Instagrama oraz wybór ilości lajków wraz z ceną. Opisy wszystkich produktów, w tym ten dotyczący zakupu lajków na Instagramie wyglądają estetycznie i są w jednym stylu co daje dobrą czytelność dla mnie jako kupującego. Na stronie istnieje możlowość kupna lajków z opcją stopniowego dodawania co może się przydać przy zakupie większych liczb serduszek pod nasz post. W cenie 39,99 zł możemy otrzymać 2500 lajków standardowej jakości.

Tak jak wspominałem, na stronie Lajki.io dostępne są dodatkowe opcje przy kupowanych usługach. Poniżej ich opis:

 • Prawdziwe konta – ten dodatek gwarantuje nam, że otrzymamy lajki lepszej niż standardowej jakości.
 • Błyskawiczna realizacja – nasze zamówienie zostanie wykonane jak najszybciej. Pracownicy serwisu po otrzymaniu płatności zobaczą zamówienie i je zrealizują.
 • Gwarancja Premium – niezależnie od serwisu Lajki.io czasem wykupione polubienia mogą zniknąć spod naszego zdjęcia. Wina leży po stronie Instagrama. Z wykupieniem gwarancji, pracownicy Lajki.io uzupełnią braki.
 • Stopniowe dodawanie – poprzez tą opcję jesteśmy mnie narażeni na blokadę od Instagrama kupując większe ilości lajków. Dodanie kilku tysięcy lajków w kilka minut będzie wyglądało podejrzanie. Warto zakupić opcje dzielenia lajków na partie.

Like24.pl

Serwis Like24.pl to najtańszy usługodawca w naszym zestawieniu, który swoją popularność zawdzięcza bardzo niskim cenom. Nawet 10 razy taniej jesteśmy w stanie kupić polubienia na Instagrama, jednak serwis nawet nie łudzi się, że są to realne polubienia. Treść na stronie jest znikoma i dodawana mało profesjonalnie. Możemy znaleźć dużo niedopracowań, które utrudnią nam zakup lajków albo przejęzyczeń czy błędów jakie mogą nas zniechęcić. W serwisie Like24.pl wszystkie zamówienia są wykonywane manualnie przez co realizacja zamówień może być wydłużona w czasie wzmożonego ruchu. Za ilością lajków w niskiej cenie idzie także niska jakość co można przeczytać na portalach zewnętrznych.

Na stronie Like24.pl możemy znaleźć tysiące pozytywnych opinii, które są od anonimów lub powtarzających się użytkowników. To budzi mieszane uczucia we mnie jako w potencjalnym nabywcy. Nie jesteśmy w stanie znaleźć nawet grama złego komentarza odnośnie zakupu polubień czy też innych usług Instagram.

Do zakupu lajków na Instagramie w serwisie Like24 dołączone są opcje premium czyli dodatkowo płatne. Oto one:

 • Lajki ze zdjęciami – lajki z profili, które są sztuczne ale mają swoich obserwujących oraz kilka zdjęć na swoim koncie.
 • Lepsze lajki – lajki otrzymywane są z profili, które są aktywne i mają zdjęcia oraz obserwatorów. Minimum jaki trzeba zakupić to 50 lajków.

Kupowanie lajków na Instagramie: wady i zalety

Dość częstym pytaniem zadawanym w internecie jest czy warto kupować lajki na Instagramie. Są osoby, które popierają takie działania oraz ich przeciwnicy. Nie da się jednak ukryć że zakup lajków daje nam natychmiastowy efekt i może wzmocnić działania strategii marketingowej. Kupno lajków na Instagrama ma wiele zalet, ale warto zapoznać się z jego możliwymi wadami. Jedni twierdzą, że nie ma w tym nic złego i wręcz chwalą się tym a drudzy marudzą, że to niemoralne i  grożą banem na Instagramie. Z naszej perspektywy wygląda to tak, że jeśli startujesz od zera to jesteś w najlepszej pozycji ponieważ nie masz nic do stracenia. Gdy Twój profil jest stażowy i masz już jakiś poziom popularności to po prostu musisz bardziej zastanowić się jak ugryźć temat zakupu polubień. Jedno jest zgodne, że kupno lajków pod Instagramowe zdjęcia to dobre „narzędzie” którym jeśli będziemy operować z głową i zachowamy rozsądek to może nam pomóc w otrzymaniu pozytywnych rezultatów. Przejdźmy jednak do posumowania zalet i wad.

Zalety

Zalety

 Jest to szybki sposób na pozyskanie lajków małym kosztem. Zamiast zaczynać od zera, możesz zacząć od kilkuset do kilku tysięcy lajków przez co szybciej inni się o Tobie dowiedzą. Budowanie wizerunku na kupionych lajkach to częsty zabieg bo osoby, które trafiają na nasz profil nie sprawdzają go dokładnie i widzą tylko duże cyfry. Profil z dużą ilością obserwujących i lajków pod każdym zdjęciem jest bardziej autorytatywny i godny zaufania.

Podnosi się Twoja wiarygodność w sieci i zyskujesz polubienia za darmo. Twój profil wydaje się bardziej wiarygodny, dlatego ludzie traktują Cię bardziej poważnie i chcą Cię obserwować i lubić twoje posty bo inni je lubią. Inni chętniej będą wchodzić w interakcje z Twoim profilem, który już jest popularny – to efekt tzw. kuli śnieżnej (z. ang snowball effect). Psychologia potwierdza, że tak ludzie chcą podążać za tłumem.

Twoje kampanie marketingowe będą bardziej skuteczne, ponieważ Twój profil będzie wyglądać na zaufany i godny uwagi. Klienci szybko nabiorą do Ciebie zaufanie przez zgromadzone już przez Ciebie lajki pod zdjęciami. Wiele wigetów społecznościowych w witrynie internetowej bazuje właśnie na liczbach lajków, które podkreślają Twoją wiarygodność, i mogą się przełożyć się na wyraźny wzrost sprzedaży online i konwersji.

Działanie algorytmu Instagrama, który został wprowadzony dość niedawno jest całkiem przewidywalne. Algorytm oczywiście ma wiele zmiennych ale jedną wiadomą jest to, że bardziej nagradza i promuje hojno lajkowane posty niż te zwykłe, szare pod którymi jest mało lajków. Więc prościej mówiąc Twój organiczny zasięg będzie większy a także więcej użytkowników zacznie obserwować Twoją działalność w internecie z racji dużej popularności.

Wady

Zalety

Kupowanie lajków niskiej jakości może zaszkodzić nie tylko bezpieczeństu naszego profilu ale także naszemu wizerunkowi. W internecie napotkamy serwisy które oferują marnej jakości lajki ale za to w korzystnych cenach. Musisz sam lub sama wycenić ile jest wart twój wizerunek i czy warto ryzykować za kilka monet. Mówią, że chytry dwa razy traci i to może się sprawdzać. Uważaj na firmy które kuszą cenami ale w rezultacie otrzymujesz niskiej jakości usługę.

Kupowanie lajków na Instagramie jest dość specyficzne, ponieważ aby miało ono sens trzeba to dodawać lajki systematycznie i w określonych pułapach liczbowych. Cały proces musi być dobrze zorganizowany aby wyglądał naturalnie. Jeśli będziemy kupować nieregularnie fanów to może być to podejrzane dla algorytmów oraz naszych stałych obserwatorów.

Zakup lajków na Instagramie jest wbrew pozorom łatwy do wykrycia przez zaangażowanych użytkowników Instagrama. Ale jak to? Wprawne oko potrzebuje mniej niż minutę żeby ocenić źródło popularności profilu na Instagramie. Lajki często są dodawane arabskich lub azjatyckich kont, które są puste. Niskiej jakości polubienia właśnie tak wyglądają i jeśli ktoś wam wmawia, że jest inaczej to próbuje was okłamać. Uważaj przy zakupie fanów aby nie dać się naciąć na coś takiego. Zalecamy zakup usług tylko o najwyższej jakości dostępnej na rynku.

Kupno serduszek pod swoje zdjęcia na Instagramie nie zawsze może być akceptowane, także w kręgu naszych znajomych. Wszystko zależy od tego jak do tego podchodzimy ale trzeba mieć świadomość, że nasz wizerunek może być piętnowany przez znajomych za to, że kupujemy lajki na Instagramie. W ostatecznym rezultacie to może zostać odebrane źle. W przypadku kupna lajków, aby zaszpanować przed innymi osobami stanowczo odradzamy. Zazdrość znajomych może także pojawić w chwili osiągania współprac reklamowych na koncie promowanym przez zakup lajków.

Czy da się kupić polskie lajki na Instagramie?

Dla wielu osób ostatnią przeszkodą przed zakupem lajków jest ich pochodzenie a dokładnie pytanie czy są to polskie lajki. W obecnych czasach ma to głębszy sens ponieważ sztucznie stworzone konta, które lajkują nasze zdjęcia, jedno po drugim są łatwe do wykrycia. Polskie lajki na Instagramie a także obserwujące profil polskie konta to usługa, która zyskałaby wielką popularność gdyby istniała. Fakt wielkiego popytu na polskie usługi Instagramowe wiele firm z branży zaczęło używać tego terminu stricte marketingowo aby przyciągnąć mniej uważnych klientów. Na chwile obecną polskie lajki na Instagramie nie są dostępne w żadnym z internetowych serwisów. Pojawiają się jednak pojedyncze ogłoszenia z polskimi polubieniami na portalach typu OLX jednak zazwyczaj dotyczą one małej ilości polubień co na dłuższą metę nie ma sensu.

 

Polubienia na Instagramie
Polubienia na Instagramie

Warto zatem używać kupna lajków na Instagrama ze świadomością, że będą to zagraniczne konta. W przypadku wysokiej jakości kont będą one europejskie lub anglojęzyczne co będzie wyglądało dość obojętnie. Dlatego też warto łączyć kupno lajków z organicznymi działaniami pomagającymi zdobyć nam lajki od innych użytkowników. Działania organiczne będą od nas wymagały sporej ilości czasu chyba, że zdecydujemy się na używanie bota na Instagramie – więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Lajki na Insta – czy ich kupno jest bezpieczne? 

Bezpieczeństwo zakupów powinno być zawsze na wysokim poziomie ponieważ podajemy nasze dane wrażliwe. Jednak w przypadku zakupu lajków musimy być nade czujni ponieważ możemy natrafić na serwis, który udostępni informacje o naszym kupowaniu lajków. Interes mogą w tym mieć małe serwisy lub osoby prywatne ogłaszające się na portalach ogłoszeniowych. Jak dobrze wiecie strony o charakterze serwisów plotkarskich dobrze płacą za informację o tego typu działaniach a szczególnie jeśli jesteśmy już znani w Internecie. Zepsucie naszej kariery może być natychmiastowe. Nawet jeśli nie odczujemy tego od razu to być może przyjdzie moment, że nasz zakup lajków będzie obarczony szantażem czy zniszczy to co budowaliśmy tak długo. Warto korzystać z renomowanych serwisów działających na rynku od lat. Pozycja na rynku to coś czego nie da się sfałszować i gwarantuje, że większe firmy podchodzą w pełni etycznie do swojego biznesu.

Kupione lajki na Instagramie w Influencer Marketingu

W strategii wielu firm pojawia się motyw Influencer Marketingu z wykorzystaniem Instagrama. Dlaczego właśnie Instagram? Wśród wielu mediów społecznościowych takich jak Facebook, Snapchat czy Twitter to właśnie na Instagrama przegląda najwięcej aktywnych użytkowników dziennie. Szacuje się, że każdego dnia na Instagrama loguje się 500 milionów osób z czego duża część z nich spędza na Insta więcej niż godzinę dziennie. Tak dobre wyniki utrzymania odbiorców współgrają z celami biznesowymi zarządu Instagrama. Jak dobrze wiecie Instagram zarabia na reklamach wyświetlanych w ich serwisie jednak ta opcja nie zawsze daje wymierne rezultaty i nie jest najtańsza dla reklamodawców. Często znacznie taniej wychodzi promowanie poprzez Influencer Marketing czyli wykorzystując popularne twarze znane Instagramowym użytkownikom.

Jak to działa? Reklamodawcy starają się wybrać użytkowników, którzy będą pasowali do ich produktu. Nie zawsze określają się tematyką profilu bo częściej chodzi o ogólny wydźwięk i zasięgi. Popularność na Instagramie nie jest mierzona poprzez obserwujących na swoim koncie ale przez liczbe aktywności pod każdym postem. Chodzi dokładnie o lajki na Instagramie oraz komentarze. Przez zwiększenie swoich serduszek pod zdjęciami jesteśmy w stanie pozyskać dobre współprace reklamowe. Jednak wszystko trzeba zrobić w przemyślany sposób ponieważ wielu reklamodawców dysponuje gamą narzędzi do weryfikacji profilów Instagramerów i wykrycia kupionych lajków.

Najczęstsze pytania odnośnie kupowania lajków na IG 

Wokół kupna lajków na Instagramie pojawia się w internecie wiele pytań. Trzeba przyznać, że temat jest popularny i z każdym rokiem ta tendencja idzie w górę. Z racji dużej liczby powtarzających się pytań postanowiliśmy zgromadzić kilka tych, które zapadły nam najbardziej w pamięć i na nie odpowiedzieć.

Czy kupowanie lajków jest dozwolone na Instagramie?

Wiele osób przed zakupem lajków na Instagramie próbuje się doczytać o legalności takiego zagrania. Trzeba przyznać, że trafnie możemy stwierdzić, iż może być to zabronione lub nawet nielegalne – w końcu trochę oszukujemy grę.  Kupowanie lajków jest jednak w pełni legalne i dozwolone w prawie, oprócz kilku wyjątków jak np. w Holandii, gdzie firmy nie mogą kupować takich usług. Jednak w Polsce kupno lajków na Instagramie jest w 100% zalegalizowane i nie ma żadnych przeciwskazań aby to robić.

Gdzie najlepiej kupić lajki na Instagramie?

Wsród wybranych przez nas serwisów mamy swoich faworytów, których po prostu nie wstyd jest polecić. Profesjonalne firmy odpowiadają za ich wykonanie i stale monitorują jakość usług. Mowa oczywiście o Polskielajki.pl oraz Kuplike.pl, które są serwisami zapewniającymi jakość usług na wysokim poziomie. Oczywiście w Internecie znajdziemy negatywne opinie nawet o nich ale w tej branży ciężko każdemu dogodzić – przynajmniej takie mamy odczucia. Kupno lajków na Instagrama na powyższych serwisach nie będzie raczej obarczone gorzkimi niespodziankami a nasz profil nie ucierpi wizerunkowo.

Jak kupić lajki na Instagramie?

Na rynku kupna lajków na Instagramie wytworzyły się dwa sposoby zakupu lajków. Mamy wrażanie, że konkurencja w tej branży depta sobie po piętach w rozwiązaniach technologicznych. Jednak do sedna. Aby kupić lajki na Instagramie mamy dwie opcje.

 1. Musimy podać link do zdjęcia lub kilku zdjęć na stronie gdzie kupujemy lajki. Przy czym link musi być publiczny i poprawny bo serwisy tego nie weryfikują.
 2. Jesteśmy proszeni o podanie nazwy użytkownika i wyszukanie naszego profilu. System wyszukuje nasz profil i dostępne na nim zdjęcia a my musimy tylko wybrać, które zdjęcia mają otrzymać lajki.

Przyznacie sami, że drugi sposób jest bardziej komfortowy i łatwiejszy aby kupić lajki na Instagramie z telefonu. Na komputerze skopiowanie linku to sekunda ale na telefonie trzeba się trochę naklikać.

Co warto wiedzieć przez zakupem lajków na Insta?

Na większości stron znajdziemy informacje o tym, że nasze konto musi być publiczne aby lajki poprawnie się dodały. I rzeczywiście często można spotkać negatywne komentarze w internecie, że lajki się nie dodały bo ktoś zapomniał zmienić profil na publiczny. Jednak trzeba w pełni oddać dostawcą, że oni spełnili obowiązek poinformowania klienta i taka negatywna opinia to wydźwięk złośliwości. Także pamiętajcie, że kupujemy lajki na Instagrama, który jest PUBLICZNY.

Dodatkowo kupno lajków na profile, z treściami nie do końca poprawnymi z regulaminem Instagrama może skończyć się kiepsko. W przypadku gdy nasze zdjęcie zyska dużą liczbę polubień zapewne trafi też w oblicza algorytmu, który sprawdzi czy aby napewno warto pokazać je dalej. Tak więc sprawdzi co znajduje się na zdjęciu i czy to zgodne z regulaminem.

Ile powinna trwać dodawanie lajków na Instagrama?

Serwisy oferujące sprzedaż lajków na Instagramie prześcigują się i wręcz targują kto zrobi to szybciej, ile u każdego trwa błyskawiczna realizacja, ale rzadko możemy natrafić na operowanie dokładnymi ramami czasowymi. Ile to szybko? 10 minut, 1 godzina czy może 1 dzień?

Niestety nie jesteśmy w stanie wpłynąć na odpowiednią nomenklaturę  tego typu zagadnień przez niezależne serwisy ale z całą pewnością da się ustalić ile powinna trwać realizacja dodawania lajków na Instagrama. Tego typu zakup zazwyczaj (z wyjątkiem kilku serwisów) jest obsługiwany automatycznie przez system. Oznacza to, że po płatności system danego serwisu od razu procesuje zamówienie lub dodaje je do kolejki. Poprzez wykupienie błyskawicznej realizacji możemy liczyć na natychmiastowe dodawanie lajków, które powinno trwać w normalnym warunkach mniej niż godzinę. Jeśli Twoje zamówione lajki nie dotarły do Ciebie w ciągu jednej godziny to znaczy, że coś może być na rzeczy – problem techniczny lub coś w tym stylu.

Jak dużo lajków kupić na początku?

Pierwsze zakupy lajków budzą duże emocje i niepewność jak wszystko przebiegnie. To naturalne w każdej nowej rzeczy przez którą musimy przejść. Wyrachowani zakupowicze lajków nie znają już tego dreszyku emocji jednak i oni potrafią mylnie ocenić możliwości ich profili na Instagramie.

Szacuje się, że odpowiednim współczynnikiem lajków na profilu jest liczba 1/10 w stosunku do liczby obserwujących. W przypadku bardziej zaangażowanych fanów może to być nawet 3/10, ale to rzadkość. Stosowanie się do takich wytycznych pozwoli uniknąć podejrzeń o zakup fanów i nie zniszczy naszego wizerunku. Tak więc w praktycznym przykładzie jeśli nasz profil obserwuje 10000 innych profili to nasze serduszka pod zdjęciami nie powinny przekraczać liczby 1000. Zdecydowanie się na dodawanie większych wartości może być ryzykowne, ale jeśli wiesz co robisz możesz tak zrobić i zaryzykować.

Sprawdź też:  Jak zmienić ikonę Instagrama na tę sprzed lat? Nowa funkcja z okazji 10 lat aplikacji.