Instagram

jak szybko zdobyc lajki na instagramie

Przed zdobyciem szybkich lajków – co to jest Instagram?

 

Instagram to jedna z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się aplikacji, która jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z Androidem jak i iOS-EM. Instagram wcześniej służył tylko do dzielenia się zdjęciami, którym mogliśmy ustawić śmieszny opis, oznaczyć znajomych oraz dodać lokalizację. Jak wygląda to dziś?

 

Aktualnie Instagram to nie tylko miejsce, gdzie wrzucisz zdjęcie z wakacji, ale także medium społecznościowe, które jest sposobem na zarobek miliona osób na całym świecie. Oprócz dodawania selfie, możesz dzielić się na bieżąco co u Ciebie dzięki Insta story lub poprzez prowadzenie transmisji na żywo dla swoich obserwatorów.

Parner

Jeśli jednak nie lubisz wrzucać za dużo zdjęć, zawsze zostaje Ci przeglądanie, lajkowanie oraz komentowanie postów innych użytkowników Instagrama. Dzięki temu wiemy co dzieje się w świecie Internetu oraz co robią nasi znajomi.

 

Instagram to przejrzysta, prosta w obsłudze aplikacja. Jeśli jeszcze jej nie masz, zachęcamy Cię do instalacji jej na swoim telefonie czy tablecie, a my w tym artykule podpowiemy Ci: jak szybko zdobyć lajki na Instagramie.

 

Czy lajki na Instagramie są ważne?

 

Dla niektórych mniej, a dla niektórych bardziej, ale niezależnie od tego w jakiej grupie obecnie się znajdujesz, liczba lajków pod Twoimi postami świadczy o tym, ile osób regularnie Cię obserwuje, a Twoje zdjęcia im się podobają.

 

Im wyższe masz zasięgi, tym docierasz do większej ilości osób na świecie! Wiele popularnych osób wykorzystuje to do czynienia dobra, udostępniając linki do zbiórek lub sami je organizując. Codziennie możemy przeczytać o uratowanym piesku, który znalazł nowy dom lub o chorym dziecku, które dzięki zbiórce ma pieniądze na drogie leczenie za granicą.

 

Lajki na Instagramie są ważne również pod względem różnych współprac, które możesz podjąć pod warunkiem, że Twoje konto ma duże zasięgi, a Twoja grupę odbiorców to zainteresuje. Taka jedna współpraca może otworzyć przed Tobą drzwi do kariery. Współprace, szerokie grono obserwatorów, to coś o czym marzą miliony.

Sprawdź też:  Jak zrobić ciekawe zdjęcia na Instagram? Prosty sposób

 

 

Czy trudno jest zdobyć lajki na Instagramie?

 

To pytanie z pewnością zadaje sobie tysiące osób. Prawdą jest, że jeśli nie urodziliśmy się w sławnej już rodzinie, zdobycie dużej ilości lajków pod zdjęciami nie będzie łatwe. Jednak Instagram, tak samo jak świat, idzie do przodu i zostanie sławną osobą w Internecie z dnia na dzień jest coraz łatwiejsze.

 

Początki zawsze są trudne – nawet te na mediach społecznościowych – jednak swoją ciężką pracą oraz zaangażowaniem, osiągniesz swój cel. Jeśli chcesz, aby Twój profil prężnie się rozwijał, musisz dołożyć do tego wszelkich starań, a nie tylko pobrać aplikację.

 

Częstym błędem jest także spoczęcie na laurach. Kiedy już nam się wydaje, że nasz profil poszedł do przodu, stopujemy lub całkowicie zaprzestajemy dalszych działań. Częstą konsekwencją takiego zachowania jest spory spadek lajków i stracenie obserwatorów. A więc – jak szybko zdobyć lajki na Instagramie?

 

Jak szybko zdobyć lajki na Instagramie?

 

Skoro mamy już podstawowe informacje na temat lajków, to czas dowiedzieć się jak szybko je zdobyć.

 

Najpierw przygotuj swój profil – ustaw profilowe, dzięki któremu ludzie odwiedzający Twój profil będą wiedzieli, jak wyglądasz. Dodaj też ciekawy opis w BIO, to pomoże im lepiej Cię poznać. Twoje zdjęcia powinny być ładne i ciekawe, a Twój cały niech stanie się całością.

 

Jednak co wtedy, kiedy robisz wszystko co w Twojej mocy, a Twój Instagram nadal świeci pustkami? Najszybszym sposobem na wybicie swojego konta na Instagramie jest – zakup lajków. Na czym to polega?

 

W dzisiejszych czasach nie musisz główkować nad tym jak szybko zyskać lajki, a co za tym idzie coraz szersze grono obserwatorów. Nie musisz także szukać lajków u niepewnych sprzedawców. Wystarczy, że wpiszesz „kup lajki” w swoją przeglądarkę. Obecnie na rynku jest wiele firm, które na Twoje życzenie zdobędą lajki do wybranego przez Ciebie zdjęcia na Twoim profilu.

Sprawdź też:  Jak tworzyć fajne opisy do zdjęć na Instagrama?

 

Zakup lajków jest prostszy niż myślisz, musisz tylko pamiętać o kilku kwestiach.

 

Jak bezpiecznie i szybko kupić lajki na Instagramie?

 

Kiedy wejdziesz już na wybraną przez siebie stronę, która oferuje sprzedaż lajków, sprawdź jakie ma opinie. Dzięki temu będziesz wiedzieć jakie doświadczenia z tą stroną mają inni użytkownicy Instagrama. Opinie powinny być, w zdecydowanej większości, pozytywne. Każdy negatywny komentarz dokładnie przeanalizuj i zastanów się czy jest to na pewno szczera opinia.

 

Sprawdź pakiety jakie oferuje strona i czy, któryś Ci odpowiada cenowo jak i ofertowo. Zanim zdecydujesz się na zakup, zastanów się czego oczekujesz oraz jaki budżet możesz na to przeznaczyć. Zdecydowana większość osób wybiera lajki z realnych kont, które również udzielają się na Instagramie. Ciekawą ofertę można znaleźć na stronie Polskielajki.pl – oferują oni Lajki na Instagramie już od 8,99 zł

Nie spoczywaj na laurach! Dokładnie się zastanów czy na pewno chcesz poświęcić się Instagramowi. Zakup lajków to nie wszystko – to dopiero jedna czwarta Twojego sukcesu. Bądź aktywnym użytkownikiem, dodawaj relacje oraz lajkuj i komentuj posty innych. Jeśli połączysz to wszystko w całość, gwarantujemy, że Twój Instagram przyniesie zamierzone rezultaty.

 

Zdobycie szybkich lajków w darmowych aplikacjach – czy to możliwe?

 

Zarówno użytkownicy iOS-A jak i Androida mogą pobrać na swój telefon komórkowy darmową aplikację, która ma na celu zwiększenia nam liczby lajków pod zdjęciami. Jak działają takie aplikacje? Świetnie opisał to już portal Instabaza, ale my też to wyjaśnimy.

 

Po założeniu tam swojego konta, robisz dokładnie to samo co na Instagramie, czyli lajkujesz zdjęcia innych użytkowników tej aplikacji, zdobywając w ten sposób punkty. Następnie te punkty możesz wykorzystać do tego, aby inni użytkownicy lajkowali Twoje zdjęcia. Proste, prawda? W wielu aplikacjach jest również opcja kupna punktów, jednak w większości opcji, jest to nieopłacalne.

Sprawdź też:  Jak zmienić ikonę Instagrama na tę sprzed lat? Nowa funkcja z okazji 10 lat aplikacji.

 

A gdzie jest haczyk? I co bardziej się opłaca – darmowe aplikacje czy kupno lajków? Haczyki są dwa. Pierwszy to czas, który musisz poświęcić na lajkowanie zdjęć w aplikacji, jest więc to opcja dla osób z dużym bagażem wolnego czasu. A drugi to dane logowania, które musimy zazwyczaj udostępnić, żeby korzystać z takiej aplikacji. Tak więc jest ryzyko utraty konta…
W przypadku kupna lajków zupełnie się tym nie przejmujesz, Twoim jedynym zadaniem jest wybranie odpowiedniego pakietu oraz jego opłacenie.