TikTok

Fajne nazwy na TikTok po angielsku

Fajne nazwy na TikTok po angielsku

Media społecznościowe to duża część naszego życia. Uwielbiamy tworzyć i dzielić się najpiękniejszymi chwilami ze swoimi znajomymi, ale też społecznością danej aplikacji. TikTok obecnie wygrywa w rankingu spędzania wolnego czasu w różnych portalach społecznościowych. Według badań przeciętny użytkownik TikToka spędza tam godzinę dziennie, co znaczenie przewyższa inne media społecznościowe.

Z dnia na dzień przybywa również użytkowników, którzy chcą zdobyć rzeszę odbiorców, a pierwszym elementem, z jakim się mierzą to wybór nazwy profilu. Wymyślenie nazwy naszego konta wymaga dużej kreatywności, ale również czasu. Czasami nazwa przyjdzie nam do głowy na spacerze lub pod prysznicem. W poniższym artykule przybliżymy Ci, w jaki sposób wybrać odpowiednią nazwę do twojego profilu.

Partner

Dlaczego wybór nazwy jest taki ważny?

Nazwa Twojego profilu na TikToku może stać się bardziej popularna niż Twoje prawdziwe imię. Od tej pory Twoi odbiorcy będą kojarzyć Cię z tą konkretną nazwą profilu i będą Cię również oznaczać poprzez nazwę.

Nazwa profilu to twoja wizytówka, którą trudno będzie później zmienić, jeśli osiągniesz dużą rozpoznawalność. Można to nawet porównać do zmiany nazwy firmy, czyli rebrandingu. Przedsiębiorstwa, które zmieniają nazwę zaczynają budować swoją markę praktycznie od zera. Muszą przygotować wiele informacji prasowych i komunikatów do klientów, aby nowa nazwa zapadła im w pamięć. Potrzeba dużo czasu i wysiłku profesjonalnych firm marketingowych, aby osiągnąć ponownie wysoki poziom rozpoznawalności wśród klientów.

Jest to trudny i skomplikowany proces, który, jeśli się go podejmiesz, może kosztować Cię sporo zasobów finansowych i energetycznych. Możesz również mierzyć się ze zmniejszonymi zasięgami, ale również utratą części followersów.

Od czego zacząć tworzenie nazwy profilu na TikToku?

Musisz dać sobie czas, aby w pełni móc przygotować się do kreatywnego wymyślenia nazwy swojego profilu na TikToku. Możesz zastosować jedną lub kilka metod dotarcia do nazwy. Możesz podjąć decyzję samodzielnie lub zaangażować swoją rodzinę lub przyjaciół, aby wspólnie wymyślić nazwę. Poniżej przestawię Ci kilka metod, które pozwolą Ci na wybór nazwy profilu na TikToku.

Sprawdź też:  Gdzie kupić lajki na TikTok?

Burza mózgów

Burza mózgów to najbardziej kreatywny i szybki sposób na tworzenie nowych rozwiązań, a nazwa profilu, jest czymś nowatorskim. Możesz przeprowadzić burzę mózgów samodzielnie lub zaprosić do niej swoją rodzinę lub znajomych. Na początku przygotuj notatnik lub małe karteczki oraz minutnik. Ustal czas na burzę mózgów na 10 minut i w ciągu tego czasu wymyśl jak najwięcej nazw i skojarzeń z contentem jaki chcesz tworzyć. Pamiętaj, że nie ma złych pomysłów! Po 10 minutach zbierz wszystkie odpowiedzi i posegreguj je według jakiegoś klucza. Następnie wybierz kilka nazw i możesz przekazać je do oceny innym. Włączenie rodziny i znajomych gwarantuje Ci różne podejścia do tego samego tematu. Warto więc skorzystać z ich rad i pomocy podczas tworzenia nazwy.

Użyj słownika języka angielskiego lub słownika synonimów

Czasami odpowiedź na pytanie znajduje się w słowniku. Sprawdzaj różne nazwy, odmiany danej rzeczy lub słowa. Może znajdziesz jakieś alternatywne słowo ze staro angielszczyzny. Twój profil może przecież nawiązywać do języka Hamleta. Wypisz wszystkie nazwy, które wydają Ci się intrygujące, ciekawe i nowatorskie. Oprócz słownika języka angielskiego możesz również posłużyć się słownikiem synonimów. Może tutaj znajdziesz słowa, które bardziej oddają treści, które zamierzasz publikować na profilu. Szukanie nazwy w słowniku, to może być również rozgrzewka przed burzą mózgów, ponieważ zawsze możesz zastosować kilka metod, które pobudzą twoją kreatywność i wzniosą ją na wyższy poziom.

Użyj swojej ksywki

Może już masz swoją nazwę? Może ktoś zwraca się do Ciebie w sposób, który przykuwa uwagę i zostaje zapamiętany na długo? Zastanów się, czy taka ksywka może być nazwą Twojego profilu na TikToku. Jeśli występuje ona tylko w języku polskim, to może łatwo jest ją przetłumaczyć? Oprócz ksywki możesz użyć części liter imienia i nazwiska i stworzyć jedno słowo. Albo możesz również sprawdzić, jak wygląda twoje imię lub nazwisko od tyłu. Metoda odwracania liter lub łączenia dwóch wyrazów w jedno jest również świetna w kreowaniu nazw profili.

Sprawdź też:  Jak zobaczyć obejrzane filmy na TikToku?

Skorzystaj z generatora nazw

W dobie mediów społecznościowych powstały strony internetowe, które wspierają twórców w wymyślaniu nazw profili lub bardziej chwytliwych haseł reklamowych. Możesz skorzystać z wielu różnych stron, na których należy podać swoje inspiracje lub temat profilu, aby wyświetliła Ci się lista nazw, które możesz wykorzystać. To również doskonałe preludium do burzy mózgów, ponieważ możesz użyć już gotowej listy i na jej podstawie wymyślić jeszcze inne słowa, które będą idealnie do Ciebie pasowały.

Sprawdź, jak nazywa się Twoja konkurencja

Jeśli znasz już rynek, wiesz kto jest twoją bezpośrednią konkurencją, to jest również dobry czas na przyjrzenie się ich nazwom. Są branże, w których nie wypada być śmiesznym, a są też takie, w których niw wypada być poważnym. Możesz pójść za tłumem, ale możesz również nakreślić własną drogę. Zobacz, jak komunikuje się Biedronka na swoich mediach społecznościowych, a jak komunikuje się Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom. Każda z tych dwóch firm miała odwagę wyjść poza schemat branży i doskonale się w tym odnajduje. Tak więc zbadaj rynek i sprawdź, co może się doskonale sprawdzić, a co może popsuć twoje działania na TikToku.

Jakie nazwy na TikToku są dostępne?

Jeśli nie masz pomysłu i nie wiesz co możesz zrobić, aby bardziej ją pobudzić, to zawsze możesz skorzystać z poniższych nazw.

Dostępne nazwy w kategorii beauty / make up:

– makeupthank

– makeupby[twoje imię po angielsku]

– beautyby[twoje imię po angielsku]

– makeupstarby[twoje imię po angielsku]

– lovemakeup[twoje imię po angielsku]

– stunningbeautyby[twoje imię po angielsku]

 

Dostępne nazwy w kategorii fun:

– airoffun

– commedychannelby[Twoje imię po angielsku]

– standupby[Twoje imię po angielsku]

– cheerfulldayby[Twoje imię po angielsku]

– funworldby[Twoje imię po angielsku]

Sprawdź też:  Jak zrobić duet na TikToku?

 

Dostępne nazwy w kategorii zwierzęta:

– dogstarby[Twoje imię po angielsku lub imię twojego pupila]

– catstarby[Twoje imię po angielsku lub imię twojego pupila]

– prettylittledogby[Twoje imię po angielsku lub imię twojego pupila]

– cutelittlecatby[Twoje imię po angielsku lub imię twojego pupila]

Podsumowanie

Wybór nazwy profilu na TikToku nie należy do prostych zadań. Jest to raczej proces, w który powinni zostać zaangażowani Twoi najbliżsi. Ich rady oraz perspektywa mogą całkowicie odmienić twoją wizję na nazwę profilu. Zacznij od przejrzenia profili Twojej bliskiej konkurencji i koniecznie zapisz, jak się nazywają. Sprawdź zarówno polskich, jak i zagranicznych twórców, bo może z czasem, twój content zacznie być anglojęzyczny. Następnie przygotuj się do intensywnej burzy mózgów, bo możesz też kilkukrotnie podchodzić do tego zadania. Nie zniechęcaj się niepowodzeniami. Czasami warto wyjść na spacer, aby zmienić perspektywę i wymyślić genialną nazwę dla Twojego profilu na TikToku.