Social Media

Jak pobrać wiadomość głosową z Messengera

Jak pobrać wiadomość głosową z Messengera?

Wiadomości głosowe na Messengerze są o wiele wygodniejszą opcją niż tekstowe. Możemy nagrać głosówkę, która maksymalnie będzie trwać minutę, a tym samym przekazać więcej informacji w znacząco krótszym czasie.

Wiadomości głosowe stały się bardzo popularne i taką popularnością cieszą się do dziś. Jej nagranie jest dziecinnie proste. Wystarczy, że wejdziesz w konwersację z osobą, do której chcesz wysłać taką wiadomość i nacisnąć ikonkę mikrofonu, która znajduje się zaraz obok miejsca na tekst. Jeśli będziesz chciał ją jednak usunąć wystarczy, że klikniesz na ikonkę kosza po lewej stronie, a jeśli wysłać, na ikonkę papierowego samolotu po prawej stronie.

W tym artykule wytłumaczymy Ci w jak prosty sposób pobrać wiadomość głosową lub przekazać ją innemu Twojemu znajomemu w aplikacji Messenger.

Partner

Jak pobrać wiadomość głosową z Messengera? – przeglądarka

  1. Wejdź w Messengera, a następnie wybierz wiadomość głosową, którą chcesz pobrać.
  2. Naciśnij na nią prawym przyciskiem myszy.
  3. Wybierz opcję „zapisz jako”.
  4. Zapisz wiadomość na dysku swojego komputera lub laptopa i gotowe.

Jak pobrać wiadomość głosową z Messengera? – aplikacja

Niestety, ale sama aplikacja nie daje nam takiej możliwości. Możemy to zrobić jedynie na dwa sposoby, czyli za pomocą przeglądarki lub dyktafonu. Jeśli chcesz poznać obie metody koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca.

Jak pobrać wiadomość głosową z Messengera za pomocą dyktafonu?

Do tej metody będziesz potrzebować jeszcze jednego telefonu, na którym włączysz dyktafon. Nagraj za jego pomocą daną wiadomość głosową, a następnie prześlij ją na swój telefon komórkowy lub dysk laptopa. Warto liczyć się z tym, że nagranie może stracić na swojej jakości. Jednak pamiętajmy, że jest to tylko głos nasz lub naszego znajomego, gorzej sprawa wyglądałaby w przypadku

Przesyłanie wiadomości głosowej na Messengerze

Jeśli chcesz wysłać tą samą wiadomość głosową do kilku osób, musisz wiedzieć, że nie musisz nagrywać jej kilka razy. Jest na to prosty sposób, który zajmie Ci dosłownie chwilkę. Wyślij głosówkę do jednego znajomego, a następnie przytrzymaj na niej palec przez kilka chwil. Na samym dole ekranu, po jego środku, pokaże Ci się opcja „przekaż”. Naciśnij na nią. Wybierz osoby, do których chcesz ją przesłać, klikając na „wyślij”. Gotowe!

Sprawdź też:  Czy warto założyć fanpage na Facebooku?

Dlaczego chcemy pobrać wiadomość głosową z Messengera?

  • Musimy zatrzymać ją na dłużej jako dowód w jakiejś sprawie,
  • Chcemy pobrać ją ze względów osobistych,
  • Chcemy wysłać ją innemu użytkownikowi Messengera.