Instagram

Jak działa Instastories na Instagramie

Jak działa Instastory i czy możemy je oglądać anonimowo?

Instastories, jest z pewnością dla większości z Was bardzo dobrze znane. To właśnie instastory zdradza każdego, kto oglądał naszą relację. Dzięki temu możesz się dowiedzieć o tym, czy Twój były, była ma Cię cały czas na oku, mimo że Wasze drogi rozeszły się bardzo, dawno temu. Pytanie, czy tego typu osoby są w pełni przekonane o swojej dyskrecji, czy wręcz przeciwnie celowo oglądają Twoje relacje, by dać o sobie znać? Tego dokładnie nie wiemy, co siedzi w ich głowach. Może być odwrotna sytuacja, to Ty nie chcesz, by Twój znajomy, znajoma nie widzieli, że ich obserwujesz, co teraz? Czy anonimowe oglądanie Instastory na Instagramie jest możliwe?

Partner

Anonimowe oglądanie Instastory jest możliwe na kilka sposobów

Zazwyczaj na Instagramie oraz na innego typu aplikacjach, możemy mieć w pełni kontrolę nad tym, kto widział naszą relację, a kto nie. Żeby zadziałać niczym agent FBI i zobaczyć Instastory bez pozostawienia sobie śladu musimy na tym etapie w pełni się skupić. Oczywiście jak wszyscy wiemy, Internet jest źródłem niekończącej się wiedzy i możliwości. Co za tym idzie? To, że są sposoby na to, by obejrzeć Instastory anonimowo.

 • Jedną z nich jest właśnie strona InstGrow. Jedynym Twoim zadaniem jest wpisanie tam nazwy konta osoby, którą chcesz mieć na oku, klikasz enter i gotowe. To jest tylko kwestia minut, kiedy wyświetli Ci się stories konkretnie wyszukiwanej osoby.
 • Ashhtags.com jest to kolejna podobna strona do InstGrow, jednak żeby móc z niej korzystać trzeba mieć założone na niej konto. Na szczęście konto jest bezpłatne, więc możemy bez problemu i bez robienia opłat je założyć. Nie wiemy, jak daleko zaprowadzi nas instynkt agenta FBI. Mając już założone konto, musimy pobrać instagram stories, wpisać nazwę konta osoby wyszukiwanej  i gotowe!!!
 • Na tej samej zasadzie co InstGrow, działa storieswatch.com, tylko masz dokładne daty, kiedy wyszukiwana osoba dodawała każdą relację.
 • Czwartym sposobem na zabawę w agenta FBI jest https://insta-strioes.ru, jest to najprostsza forma sprawdzenia osoby, która chcemy zobaczyć. Wystarczy, że wpiszecie nazwę jej konta i macie wszystko, jak na tacy podane. Możesz zobaczyć, również posty konkretnej osoby i je zapisywać na swoim komputerze.
Sprawdź też:  Promowanie Instagrama – 7 porad, które Ci w tym pomogą!

Tworzenie drugiego konta na instagramie

Czy można utworzyć więcej niż jedno konto na Instagramie? Tak, to jest możliwe i zaskoczymy Was, tego typu zjawisko jest coraz popularniejsze. Coraz większa grupa osób w szczególności influencerów oraz innych gwiazd, zakłada dwa konta na Insta. Jedno typowo prywatne, a drugie typowo biznesowe.

Mając jedno konto, taka osoba może zakręcić się w tym całym wirze sławy, wiadomości oraz dodawaniu odpowiednich zdjęć, konkursów, akcji. Nie oszukujmy się, o wiele atrakcyjniejsze dla oka jest konto, które opływa pięknymi zdjęciami, odpowiednio dobranymi hasztagami i najlepiej opisami w paru językach niż tak zwane brudy życia codziennego. My, ludzie, obserwując celebrytów, chcemy widzieć wszystko w ładnych barwach. Przez to też między innymi mowa o zakładaniu drugiego konta. Tak jak w życiu oddzielasz pewne sprawy od pracy, tak samo dzieje się w sieci. Drugie konto może Ci, również pomóc, kiedy prowadzisz swoją firmę. Nie będziesz przecież ofert biznesowych wystawiał na swoim prywatnym profilu. To może nawet źle wpłynąć na rozwój Twojego biznesu. W jaki sposób?

Wyobraź sobie, wystawiasz ofertę biznesową i klient to zauważa. Razem z ofertą zauważa kilkanaście Twoich zdjęć z imprezy, z alkoholem w dość dziwnych sytuacjach. Czy taka osoba, będzie chciała skorzystać z Twoich usług? Niekoniecznie, ponieważ przez dodane wcześniej, prywatne zdjęcia nie robisz wrażenia osoby wiarygodnej. Stąd właśnie pomysł na drugie konto na Instagramie. Zadbaj o swoją prywatność, rozbudowuj swoją markę w sieci z pomocą drugiego konta.

Używanie aplikacji do oglądania Instastories anonimowo 

Oczywiście szpieg nie zaprzestaje swoich poszukiwań i nie ogranicza się tylko do komputera. By móc oglądać anonimowo Instastories znajomych, swojej byłej, byłego, dawnej przyjaciółki, możesz wykorzystać aplikacje na telefon, specjalnie do tego stworzone.

Android bądź IOS obsłuży pobraną przez Ciebie apkę, bez najmniejszego problemu. Tylko wiadomo, że zanim dojdziesz do perfekcji, musisz opanować co do szczegółu tego typu aplikacje. StorySave to aplikacja, którą możesz bez problemu pobrać na Androida i swobodnie bez obaw przeglądać oraz zapisywać relację, obserwowanych osób. Wystarczy, że:

 1. Pobierzesz apkę StorySave i zalogujesz się. Na szczęście nie musisz tworzyć nowych maili, haseł i zapisywać ich, bądź z czasem zapomnieć, ponieważ do logowania używa się konta na Instagramie.
 2. Kiedy już się zalogujesz, musisz wybrać Stories, w celu wyświetlania historii wyszukiwanych osób.
 3. Po paru kliknięciach, ujrzysz historię wyszukiwanych osób, które obserwujesz. Wyświetlą Ci się kafelki ze zdjęciami oraz relacjami, wybierz to, co chcesz pobrać albo po prostu zobaczyć.
 4. To by było na tyle! Po kliknięciu ikonki, kafelka ujrzysz to co chciałeś, dodatkowo możesz tego typu relację, zdjęcie pobrać na telefon.
Sprawdź też:  Co to są rolki na Instagramie? Jak wykorzystać Instagram Reels w biznesie?

Mając telefon typu Iphone, również możesz założyć czapkę agenta FBI bez żadnego problemu. Wystarczy, że pobierzesz na telefon aplikację z App Store i tak, jak w przypadku StorySave możesz obserwować oraz zapisywać Story swoich znajomych bądź nieznajomych, byłych, przyjaciół – będąc w pełni anonimowym. Jak widzicie nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie kiedy technologia nam w tym pomaga, zasypując nas aplikacjami, stronkami oraz wieloma innymi przydatnymi rzeczami.

Co zrobić jeśli nie chcemy aby ktoś oglądał nasze Instastory?

Teraz odwróćmy sobie role i pomyślmy, że ktoś chce nas obserwować, a tego nie chcemy? Co zrobić w takiej sytuacji? Co zrobić, jeśli nie chcemy, aby ktoś oglądał nasze Instastory? Czy da się, w ogóle coś zrobić? Oczywiście, że jest na to sposób. Jeżeli chcesz ukryć swoje relację przed osobami, za którymi nie przepadasz, wykonaj poszczególne zadania.

 1. Dotknij takiego fajnego ludzika .
 2. Kiedy już dotknąłeś ludzika, dotknij  w prawym górnym rogu, następnie przejdź do ustawień .
 3. Wybierz Prywatność, a następnie przejdź do  Relacja.
 4. Dotknij liczby osób obok opcji Ukryj relacje przed.
 5. Wybierz osoby, przed którymi chcesz ukryć relację, a następnie dotknij przycisku Gotowe (iPhone) lub  (Android). Aby anulować ukrycie relacji przed kimś, dotknij pozycji  w celu usunięcia zaznaczenia przy tej osobie.

Banalnie proste prawda? Jak już wyżej wspomnieliśmy, nie ma rzeczy niemożliwych. Matka technologia obdarowała nas wieloma aplikacjami, funkcjami i narzędziami, dzięki którym jesteśmy w stanie zadbać w pewnym stopniu zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Czy może być coś piękniejszego? Pożegnaj się z toksycznymi, niechcianymi, nie lubianymi osobami raz na zawsze, nawet w sieci! Nie pozostaje Ci nic innego, jak założyć wymarzoną czapkę agenta FBI i zacząć szpiegować!