Instagram

Nowa funkcja instagram stories

Timer na Stories – Instagram testuje nową funkcję

 

Jak zapewne wiecie, InstaStories utrzymują się w relacjach przez 24h. Obecnie, aby wiedzieć, kiedy dany użytkownik dodał InstaStories i ile będzie ono jeszcze aktywne, musimy wejść w jego relacje, a następnie obliczyć 5, a nawet 17 godzin do tyłu. Aplikacja chce nam jednak to ułatwić.

Parner

Aktualnie przeprowadzane są testy nad dodaniem timera pod kółeczkiem naszej relacji, który będzie informować użytkowników o tym, ile dane Stories będzie jeszcze aktywne. Ma to na celu pobudzić użytkowników do większej aktywności.

 

Z tego co wiadomo, relacje będą ułożone chronologicznie, dzięki czemu łatwiej będzie nam wybrać to co chcemy obejrzeć jako pierwsze, a co może jeszcze poczekać. Niestety nie jest jeszcze wiadome to, czy dodając kilka relacji, timer będzie odliczać od pierwszej czy od ostatniego Stories. Jeśli taka informacja się pojawi, z pewnością Was o tym poinformujemy.

 

Instagram stories time left nowa funkcja
Instagram stories time left – Czyli oznaczenie ile jeszcze czasu mamy na oglądanie dostępnych stories u osób, które obserwujemy.

Timer na Stories – jak może to nam pomóc?

 

Głównym założeniem Instagrama jest zwiększenie aktywności użytkowników. Za pomocą możliwości uzależniających, kiedy zobaczymy, że jakaś relacja będzie aktywna jeszcze przez godzinę, będziemy chcieli ją jak najszybciej zobaczyć, aby nic nas nie ominęło. Tak samo zrobimy z innymi kończącymi się relacjami.